درباره ما

موسسه سخن آوران در تاریخ 1397/2/27 با  مجوز رسمی 0123/97/1703  فعالیت  خود را جهت ارائه خدمات آموزشی زبان در اصفهان آغاز نمود موسسه سخن آوران در طول این مدت سعی نموده با استفاده از مدرسین مجرب در زبان های آلمانی و انگلیسی فضای مناسبی را برای زبان آموزان گرامی فراهم آورد.

از آنجا که سخن آوران تنها نماینده موسسه دیوان در شهر ماربورگ آلمان می باشد در زمینه زبان آلمانی با جدید ترین متد های آموزشی روز و با استفاده از کارشناسان دفتر ماربورگ اقدام به برگزاری دوره ها نموده است.

موسس آمزشگاه سخن آوران و موسسه دیوان آقای دکتر مالمنش هستند که از جمله سوابق ایشان می توان اشتغال در وزارت کار آلمان وعضویت در هیئت مدیره انجمن فرهنگی ایران و آلمان اشاره کرد که به خاطر تجربیات و شناخت و آشنایی ایشان با فضای کار و تحصیل در کشور آلمان در سال ۹۸ موسسه ی گوهر نیز مشغول به فعالیت نمود تا زمینه ایجاد کار و کاریابی و مشاوره ی تحصیلی را به زبان آموزانی که مدرک آلمانی خویش را اخذ نموده اند انجام دهد.

از این رو این مجموعه خدمات کامل آموزشی و مهاجرتی را انجام داده و از ابتدا تا هنگام حضور متقاضی در کشور آلمان ایشان را صمیمانه همراهی خواهند نمود

فعالیت های ما

در زمینه فعالیت های آموزشی ، موسسه سخن آوران از سال 1397 کلاس های فارسی ، آلمانی و انگلیسی را در مقاطع مختلف برگزار می کند. سایر برنامه های آموزشی این موسسه شامل دوره های فشرده در ناحیه یک فرودگاه تا فرودگاه است. این برنامه ها شامل دوره های آموزشی کوتاه مدت برای یادگیری مهارت های مختلف در آلمان است.

پذیرش

به منظور گسترش فعالیت های خود ، این مرکز در کلیه مقاطع دانشگاهی در کشورهای مختلف از جمله آلمان ، فرانسه ، هلند ، کانادا و ایالات متحده به برنامه درسی خود افزوده است.

مبادلات بین فرهنگی بین آلمان و ایران

مبادلات بین فرهنگی بین ایران و آلمان از اهداف اصلی تأسیس این مؤسسه است. از جمله فعالیت های ثبت شده در سوابق اجرایی این مرکز می توان به سفرهایی به گروه های آلمانی زبان به شهرهای مختلف ایران و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی گروه های ایرانی در شهرهای مختلف آلمان اشاره کرد.

درباره وب سایت

یک وب سایت آموزش زبان آلمانی یک دوره آموزش زبان آلمانی برای معلمان و دانش آموزانی است که متقاضی این زبان هستند. بیشتر مقالات آموزشی در صورت نیاز توسط نویسندگان الهی انتخاب می شوند. مقالات دارای منابع معتبری هستند که در پایان به برخی از آنها اشاره شده است. مبادلات بین فرهنگی بین ایران و آلمان از اهداف اصلی بنیاد است.

مشاوره فردی قبل از پذیرش

علاوه بر به دست آوردن اساتید خبره و دستیاران باتجربه دفتر ، آنچه این موسسه را از سایر موسسات متمایز می کند ، ارائه مشاوره فردی قبل از اخذ پذیرش و پشتیبانی کامل و پذیرش در متقاضیان پذیرش تا زمان شروع تحصیل است. در صورت لزوم ، متقاضی می تواند در کلاسهای آموزش فشرده زبان نیز که در دفتر مؤسسه در ماربورگ برگزار می شود ، شرکت کند.